Dobrze kryjące pudry

Gdy byłam nastolatką miałam spore problemy z cerą. W skutek tego moja twarz nie jest tak ładna i gładka jakbym sobie tego życzyła. Od momentu gdy pojawiły się te moje problemy robię sobie makijaż. Wtedy starałam się ukryć trądzik a teraz ślady po nim.

Zakup dobrego pudru do twarzy

puder do twarzyZawsze musiałam stosować produkty do twarzy, które były bardzo kryjące. Wiedziałam, że może z bliska nie wygląda to dobrze. Jednak tylko one zapewniały mi jakieś krycie tych zmian. Ostatnio jednak poznałam dziewczynę, która ma podobne problemy z cerą co ja. Jednak ona na co dzień wygląda zawsze bardzo świeżo i naturalnie. Nigdy nie widziałam u niej żadnego efektu maski czy też innych niedociągnięć. Gdybym ją zresztą nie widziała bez makijażu nie przypuszczałabym, że może mieć takie właśnie problemy. Pewnego dnia zapytałam się jej jakie kosmetyki stosuje, że wygląda tak dobrze. Ona powiedziała mi, że ma dobry puder do twarzy, który już dawno poleciła jej znajoma pracująca w drogerii. Spytałam się jej oczywiście na ile jej ten puder starcza i ile kosztuje. Okazało się, że nie jest to nic takiego na co ja też bym nie mogła sobie pozwolić. Koleżanka powiedziała mi, że on bardzo ładnie kryje ale jednocześnie jest lekki i nie obciąża skóry ani nie zatyka porów. Poleciła mi żebym ja także kupiła go sobie. Udałam się więc do drogerii gdzie szybko znalazłam ten produkt na półce. Pani pomogła mi w doborze odpowiedniego koloru. Gdy wróciłam z pudrem do domu od razu chciałam go wypróbować.

Zmyłam więc makijaż i nałożyłam go. Nie mogłam uwierzyć, że się tak wspaniale rozprowadza. Moja skóra była pięknie ujednolicona. Nie widać było niedoskonałości. A do tego wyglądałam dużo lepiej i młodziej zarazem. Byłam bardzo szczęśliwa, że teraz wiem czym się malować i przy okazji dbam też o moją skórę.