Wzrost przychodów dzięki marketingowi internetowemu

Dobry marketing jest dzisiaj jedną z najważniejszych składowych sukcesu każdej firmy. Wie o tym każdy doświadczony właściciel biznesu – nieważne czy prowadzi interes w sektorze small business, czy jest właścicielem wielkiej korporacji, zatrudniającej setki osób.

Video marketing nie tylko w telewizji

video marketingNiestety sporo z tych młodych i gniewnych, którzy dopiero zaczynają, o tym właśnie zapomina. Moje doświadczenia wskazują na to, że trafiona strategia marketingowa decyduje o być, albo nie być firmy. W dobie internetowej zwykłe spoty reklamowe w telewizji już nie wystarczają, niezależnie od tego co sprzedajesz. Odpowiedzią na przepływ konsumentów do wirtualnej rzeczywistości jest oczywiście migracja materiałów marketingowych wraz za nimi. Video marketing, czyli tworzenie promocyjnych materiałów wideo przeznaczonych do wyświetlania w sieci. Filmy reklamowe zamieszczane w internecie to udział około piętnastu procent kosztów, jakie nasza korporacja ponosi na cele marketingowe. Wydaje się to niewiele, ale jeżeli weźmiemy pod uwagę, że około trzydzieści siedem procent klientów, przynajmniej według statystyk, przychodzi do nas właśnie z internetu, widać ogromną opłacalność tego kierunku promocji. Własny kanał na popularnym portalu z filmami, połączony z oficjalnym profilem na portalu społecznościowym to świetny kanał promocji. Niedawno zainwestowaliśmy również w dwa profesjonalne filmy korporacyjne, które już teraz budują wizerunek naszej firmy w internecie.

 

Podsumowując, mogę tylko zapewnić, że kierownictwo naszej korporacji bardzo chwali sobie osiągnięte tymi metodami efekty i jesteśmy pewni, że marketing ma przyszłość przede wszystkim w internecie.

Wszystkim zainteresowanym spotami reklamowymi zapraszam na stronę loffstudio.pl