Co do łazienki – lustra, kabiny, wanny

Wybór między wanną a kabiną prysznicową często jest bardzo kłopotliwe, szczególnie jeśli jedna osoba woli jedno, a druga drugie. Raczej nie da się ich przekonać do drugiej opcji. Różnica między szybkim prysznicem a długą kąpielą jest bardzo znacząca.

Lustra nadadzą oryginalnego wyglądu łazience

lustraJednak teraz mamy bardzo ciekawe możliwości jeśli chodzi o ich wybór. Omówmy najpierw kabiny prysznicowe. Można teraz nie tylko w nich się normalnie umyć, ale również poddać się relaksującym masażom strumieniami wody. Taki masaż pobudzi nasze krążenie, rozluźni mięśnie, i sprawi, że będziemy bardziej zrelaksowani. Masaż jest skuteczny również przy bólach mięśniowych. Do tego jest obecna funkcja sauny. Do tej pory żeby z niej skorzystać potrzebowaliśmy udać się do salonu spa czy innego gabinetu odnowy biologicznej, czasem też na basenach były sauny. Teraz możemy skorzystać z niej w zaciszu własnego domu i to bez budowania specjalnego pomieszczenia. To bardzo wygodna i po prostu rewelacyjna oferta. Jeśli do tego dołożymy pasujące lustra-Szczecin czy ładne kafelki to na pewno nasza łazienka będzie wyglądała zawsze znakomicie. Są nawet kabiny z radiem czy dodatkową lampka, ale to już tylko gadżet. Lacobel sprawdzi się jako ściana do montażu takiej kabiny, jednak czy wannie też się sprawdzi?

Wanna również może mieć funkcje masażu, choć jest to bardziej delikatny masaż. Możemy wtedy cię wygodnie ułożyć i relaksować. Dodatkowo wanna nie musi być teraz przymocowana do ściany, ale może być wolnostojaca, choć to opcja tylko dla dużych łazienek.